Inwestycja w postaci myjni bezdotykowej jest coraz częściej wybieraną przez przedsiębiorców formą biznesu pasywnego. Przy jednorazowej inwestycji, bez zatrudniania pracowników można regularnie czerpać z niej zysk. Sprawdź, czy lokowanie myjni samoobsługowej w przestrzeni stacji paliw to opłacalny sposób na działalność.

 

Czym jest myjnia bezdotykowa? Odkryj jej zalety!

Automatyczne myjnie bezdotykowe są przestrzenią, w której znajduje się kilka, umieszczonych obok siebie modułów/stanowisk, dedykowanych do umycia samochodu przy pomocy dostępnych programów i urządzeń. Najczęściej do dyspozycji użytkownika są programy mycia aktywną pianą, właściwego mycia ciśnieniowego z zastosowaniem środków chemicznych, spłukiwania, nabłyszczania oraz woskowania. Niektóre myjnie bezdotykowe wyposażone są też w szczotkę do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń. Założeniem jest dokładne oczyszczenie zewnętrznej części pojazdu z zabrudzeń oraz możliwość zastosowania podstawowej pielęgnacji celem ochrony lakieru. Zaletą korzystania z myjni bezdotykowej jest całodobowa dostępność usługi oraz możliwość samodzielnego zdecydowania o koszcie mycia samochodu, bezpośrednio łączącym się z długością cyklu.

Myjnia bezdotykowa – czy to dobry pomysł na biznes?

Dziś konsumenci oczekują najwyższego poziomu usług i innowacji. Konkurencja na rynku właścicieli i leasingobiorców myjni samochodowych jest ogromna, ale wciąż można na tym zarobić. Poza jakością oraz sprawnym działaniem liczy się lokalizacja oraz ekologiczne rozwiązania, dzięki którym Twoi klienci oprócz czystego samochodu zyskają poczucie dbałości o środowisko naturalne. Firma redconst.pl/ oferuje projektowanie, budowę i serwisowanie myjni bezdotykowych, korzystających z odnawialnych źródeł energii, niskiej emisyjności oraz ponownego zastosowania wody ściekowej. Innowacyjne podejście i odpowiednia lokalizacja są kluczem do sukcesu w pasywnym biznesie, jakim jest myjnia samoobsługowa.

Myjnia bezdotykowa na stacji paliw – szansa na zysk czy nietrafiony pomysł?

Korzystanie z myjni często związane jest z kompleksową dbałością o pojazd. Po dostarczeniu mu odpowiedniej ilości paliwa warto zatem zadbać o jego czystość. Umieszczenie samoobsługowej myjni bezdotykowej w obrębie stacji benzynowej to doskonały sposób na zysk. Koszt myjni bezdotykowej na stacji może być wyższy, jednak dzięki łatwemu dostępowi do usługi zyskasz odpowiednią ilość klientów.